שם

Invalid Input
אימייל

Invalid Input

Page banner side
 

קהל מקצועי

מידע למטפלים מקצועיים

 

מסעדת 'אבא גיל' מציעה מגוון אוכל גדול וטעים העומד בקריטריונים מאוד קפדניים, כך שגם מטופל שיקבל תזונה קפדנית מאוד, ימצא אצלנו שפע של אפשרויות.

כל האוכל אצלנו הוא אורגני , ללא: בשר, ביצים, גבינות ומוצרי חלב, חיטה ומוצריה , טיגון, סוכר, או רכיבים תעשייתיים.

אנחנו עושים דברים מעניינים וטעימים כמו עוגות מכוסמת (ללא קמח, ללא ביצים, ללא סוכר, ללא מוצרי חלב), פשטידות מירקות וקטניות בלבד, פוקאצ'ה או לחם מכוסמת-שהיא כמובן ללא גלוטן וגם קצת פינוקים שעוזרים לא ליפול למתוק התעשייתי כגון מוס שוקולד על בסיס אורז מלא ותמרים בשילוב שוקולד מריר אורגני, או ממתק תמרים וזרעים

מטופל המעוניין להימנע ממזונות מסוימים יוכל לקבל אינפורמציה מלאה על הרכיבים במנות.

לאנשי מקצוע בתחומי הרפואה, התזונה והטיפול אנו מציעים את השירותים הבאים:

  • התאמת תזונה לטווח ארוך על פי מרשם דיאטה - במסגרת זו נגדיר יחד עם המטופל ובהתייעצות עם המטפל מגוון מנות טבעוניות על פי העקרונות לפיהם עובדת המסעדה ובהתאם למרשמי הדיאטה שקיבל. ההסדר יכול לכלול חלק מהארוחות הדרושות למטופל/ת או את כולן. המנות יוכנו על פי תוכנית שהוגדרה מראש והמטופל יוכל לאסוף אותן מידי כמה ימים או לקבל אותן לביתו עם שליח (בתשלום נוסף עבור השליחות ובהתאם לאיזור המגורים). מעת לעת ניתן כמובן לשנות את הרכב המנות בהתאם לטעם האישי ו/או שינוי בהמלצות התזונתיות. ההסדר מתאים הן לטבעונים והן לאנשים שאינם טבעוניים אבל יכולים להנות מהיתרונות הבריאותיים של תוספות טבעוניות לשגרת הארוחות שלהם. על מנת להגדיר את השירות למטופל יש לתאם במייל או בטלפון אישית עם גיל מעוז  This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

  • הרצאה בליווי ארוחת ערב לקהלי יעד ספציפיים - אנו מציעים לאנשי מקצוע במה להציג את עקרונותיהם המקצועיים באמצעות המסעדה בליווי ארוחה מתאימה (באופן אשר יתאים כמובן לעקרונות העבודה של המסעדה). על מנת להגדיר את השירות למטופל יש לתאם במייל או בטלפון אישית עם גיל מעוז  This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.