שם

Invalid Input
אימייל

Invalid Input

Page banner side
 

אודות המסעדה

יצאנו לחופש!

 

הרכבת הקלה מגיעה, איזור המסעדה הפך לאתר בניה ואנחנו החלטנו לצאת לחופשה עד הפעילות הבאה.

יוצאים לעשות סיבוב בעולם, להעביר סדנאות בכל מיני ארצות, ללמוד דברים חדשים ולחזור רעננים וטעימים.

 

ניתן להמשיך ולהיות איתנו בקשר דרך דף הפייסבוק ודרך רשימת התפוצה.

וכמובן שנודיע על כל בשורה.

 

גיל מעוז

 

 

מסעדת "אבא גיל" הוקמה מתוך אמונה שטעים ובריא מתחברים נפלא ביחד, ומתוך הבנה שגופנו ונפשנו נבנים ומתחזקים מהמזון שאנו צורכים, והרעיון מאחורי המסעדה הוא ליצור מזון בריא, מזין, פשוט וטעים.


ב"אבא גיל", אנו פועלים מתוך אמונה כי בכדי שחוש הטעם שלנו יתעורר, ללא עזרת תוספים כימים, תרכיזים, או מרכיבים מעובדים, המרכיבים שאנו אוכלים צריכים להיות טריים ואיכותיים. זאת, מתוך הבנה שהגוף שלנו נבנה, מתחזק או נחלש, ממה שאנחנו מכניסים אליו, וכי אוכל מעובד, קפוא, או ישן אינו מזין טוב את הגוף.

האוכל שלנו מבושל מהרכיבים האורגניים האיכותיים והטריים ביותר - ירקות טריים, דגנים וקטניות, בהתאם לעקרונות בישול בריאותיים קפדניים, ומתוך מחשבה על בריאותינו ועל הסביבה, כל המרכיבים שלנו אורגניים והאוכל מבושל טרי בכל יום. אנו מבשלים מתוך הבנה שאין צורך בשום תוספים כימיים או מעובדים במזון. לכן, אנחנו לא מטגנים, אין לנו מיקרוגל, ובאוכל שלנו לא תמצאו: אבקות מרק, סודה לשתיה, מלח לימון, סוכר, חומץ, שמנים מזוככים. בבישולים שלנו אין ביצים, מוצרי חלב או קמח, ופיתות מקמח כוסמין מלא אפשר לקבל כתוספת.

למה אורגני? כי מגיע לנו יותר. הגוף שלנו זקוק למזון נקי, עשיר בויטמינים ומינרלים. מזון שגדל ללא הנדסה גנטית, ללא ריסוס, ללא כימיקלים וללא הורמונים. בנוסף, גידול אורגני לא פוגע בכדור הארץ (הדישון הכימי והריסוסים בין השאר מזהמים את מי התהום).
אנחנו חיים בחברה עשירה במזון אך ענייה בחומרים מזינים, מלאה בצבעי מאכל חומרי טעם וריח וחומרים משמרים, שבאו לענות על צורך תעשייתי כלכלי של חברות המשווקות לנו מזון. אוכל צבעוני, בצורות שונות מגוון, מוכן בקלות, אך ריק מבחינה תזונתית. גורם להשמנה ומחלות כרוניות.

בואו לא נשכח כמה פשוט להכין אוכל, אמיתי, מזין, טרי.

מבושל באהבה.

 

לחצו כאן למידע אודות אבא גיל

לחצו כאן לצפייה בתפריט המסעדה

לחצו כאן לצפייה בחלק מהמתכונים האורגניים שלנו